П'ятий Міжнародний Форум Intel «Нові горизонти ІКТ в освіті» розпочав свою роботу

П'ятий Міжнародний Форум Intel «Нові горизонти ІКТ в освіті» розпочав свою роботу. Впродовж першого дня Форуму проводилась відкрита пряма трансляція виступів візіонерів, панельна дискусія експертів, робота тематичних сесій. 

 


Метою Форуму є презентація світових тенденцій і комплесних рішень щодо впровадження ІКТ в освітній процес, обговорення перспектив впровадження спільних ініціатив МОН України та Intel, обмін досвідом щодо використання ІКТ у навчально-виховному процесі з метою трансформації освіти для підвищення ефективності сучасної освіти та підготовки молоді до життя в умовах інформаційного суспільства ХХІ століття.

До участі у Форумі запрошені представники Міністерства освітиі науки України та країн СНД, департаментів освіти, відповідальних за створення стратегій та освітньої політики у сфері ІКТ, ректори національних та регіональних інститутів післядипломної освіти, керівники вищих педагогічних навчальних закладів, координатори і тренери освітніх програм Intel, партнери Intel, експерти у сфері ІКТ в освіті.

Матеріали Форуму "Нові горизонти ІКТ в освіті" будут доступні після закінчення на офіційному веб-ресурсі. 

Інтернет-підтримка здійснюється компанією Activemedia

Ваш комментарий успешно добавлен!
Он появится на сайте после просмотра администратора

Оставить свой комментарий

Ваше имя:
Ваш комментарий:
Отправить